Vyriškas megztukas iš CaMaRose Lamauld siūlų

CaMaRose Lamauld siūlai išskiria ne tik spalviniais, bet ir siūlo faktūrinėmis savybėmis. Tai juk siūlai su lama, vadinasi jie ne tik šilti, bet ir labai lengvi. Tad juos pamačius, ima kankinti viena mintis: kuo greičiau kažką, na bet ką, megzti. Bet ką.

Kaip tik buvo prasidėję mokslo metai. Sūnus mokykloje turėjo prievolę nešioti mėlyną megztuką, kaip uniformą. O tą rudenį visi turimi megztukai buvo susinešioję, tad turėjau paprastą pasirinkimą: arba numegzti, arba nupirkti. Bet ne gi pirksi, kai „po ranka“ nebandytas siūlas.

CaMaRose Lamauld kolekcijoje yra graži, tamsiai mėlyna spalva. Kaip tik mokyklinei uniformai. Tad stvėriau metalinius cubic virbalus (buvau dar nebandžiusi), „išėmiau“ iš prekybos mėlynuosius Lama Uld ir startavau. Startavau ankstyvą rudenį, buvo dar šilta, nereikėjo net striukų.

Ir ką? Ir pradėjau su vėjeliu. Bet pabaigiau….(gėda prisipažinti), bet labai buksuodama tik žiemai įpusėjus. Ilgai nesupratau, kodėl taip ilgai ir lėtai stumiuosi. Pradžioje kaltinau siūlą, po to jo spalvą. Tamsi spalva tamsiais vakarais labai jau nedžiugino akies. Nepasirūpinau ryškiu apšvietimu. Galų gale pradėjau įtarinėti virbalą. Kadangi jau kuris laikas kitus mezginius mezgiau plastikiniais virbalais, sugalvojau pakeisti mėlynam megztukui virbalus. Ir va čia įvyko PROVERŽIS. Užtrukau gal savaitėlę ir megztuką pabaigiau, nevilkindama susiuvau. Ir dar pusmetį sūnus labai noriai jį „įdarbino“ mokykloje. Kodėl pusmetį? Nes atėjo pavasaris. Nereikėjo įtikinėti, kad tinka, kad patogus. Apsirengė ir prigijo. Matyt todėl, kad šiltas, kad lengvutis, kad laiko vyriškos figūros formą, galų gale, kad atrodo puošniai. Dėl formos galima parašyti kelias papildomas eilutes. Išstudijavusi šiuolaikinius drabužių lekalus, suvokiau, kad vyriški drabužiai formuojami vos trikampio formos, t.y. platėja į viršų. Ir tai pasiteisino. Kad pečiai atrodytų dar išraiškingiau, viršutinę dalį mezgiau angliško stulpelio raštu.

Megztukas ir pakeliavo – vežėsi į Islandiją ir juo šildėsi, kai subjurdavo oras (nuotrauka su lubinais ir ledynu horizonte :)). Atėjus naujam sezonui jį dar kartelį fotografavau, kad galėčiau geriau įvertinti siūlo nešiojimo ilgaamžiškumą. Palyginus teko pripažinti – nešiojasi gerai. Net pūkelis nenusitrynė.

 

Sunaudota

9 su mažu trupučiu siūlų kamuoliukai.

Išbandykite, nepasigailėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *