Neoninė spalva mezginiuose (Rico E Big mezgimo siūlai)

Kaip manote, kuri siūlų spalva yra pati populiariausia? Raudona? Žalia? Pilka? Atspėjote, bet tik iš trečio karto. Pilka be jokių abejonių populiaresnė nei bet kuri kita ryški spalva, tarkime raudona ar žalia. Mes, žmonės, mėgstame ramias, prislopintas spalvas. Nors mūsų akys labai mielai priima ir margas ar ryškias neonines spalvas, o ir moksliniai tyrimai kalba apie spalvų teikiamą džiaugsmą ir mums svarbią terapiją. Nežiūrint į visą tai, visgi mes visi esame saikingi ir nelinkę rizikuoti eksperimentuodami su iššaukiančiomis spalvomis.

Neoninė spalva

Tai jeigu paklausiu: ar mėgstate neonines spalvas, turbūt pirma intuityvi mintis atėjusi į galvą bus „ne, ne, ne“. Tikrai ne. Bet tuo pačiu vis dažniau mūsų aplinkoje pasitaiko neoninių spalvų ir ne tik todėl, kad jos asocijuojasi su saugumu. Ryškios neoninės spalvos yra dažnai sutinkamos sportui ar aktyviam laisvalaikiui skirtuose rūbuose. Dviračiu važiuoti saugiau apsivilkus nenoninę palaidinę. Gamintojai žiemos striukes ima gaminti su neoniniu kapišonu. Net sporto prekių parduotuvėse galime įsigyti šiltų neoninių kepurių. Tad aplink mus vis daugiau neoninių spalvų. Šios spalvos jau ir mūsų mezginiuose.

Rico E Big siūlas atrodytų įprastas, madų tendencijas besivejantis storas siūlas, skirtas kepurėms, šalikams, namų aksesuarams ar dideliems madingiems megztukams. Bet atidžiau pastudijavusi Rico siūlomą spalvų gamą, akis nevalingai užkliūna už neoninės geltonos, rožinės ar oranžinės spalvų. Oi kokia palaima akims. Taip ir kyla rankos išbandyti ką nors netikėto. Man pirma mintis buvo – šalikas. Dar po kelių mėnesių – kepurė.

Tinka ir megztukams

O va mūsų mylėtojai Irmai subrendo mintis megzti populiarų megztuką, dar vadinama  aviete. Modelis su avietės rašto rankovėmis jau keli metai sklando po internetą. Bet ši neoninė versija atšviežino matytą sprendimą. Siūlas maloniai nustebino.

Spalva nors ir neoninė, bet nerėžia akies. O siūlo putlumas kaip sykis sukurtas tokio tipo megztukams. Spręskite patys, kaip gerai megztukas drapiruojasi, kaip dailiai jis krenta nugaroje, kaip pūstai pūpso rankovės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *