Moteriškas šalikas/mova (Borgo de Pazzi BIBI mezgimo siūlai)

Vėl šalikas? Tikrai taip. Tik šį kartą moteriškas. Čia jau jokie pasiteisinimai negalios. Ne dėl šaliko vasarą imi jį megzti. Juk nei šaltą, nei ką. Bet Borgo de Pazzi naujovė – BIBI mezgimo siūlai neleido ramiai miegoti. Pasirodo ne man vienai.

Atėjo mezgimo siūlai, paskaičiau instrukcijas. O ten parašyta: megztukui reikia 4 vnt, šalikui – 1 vnt. Tik 1 vnt? Tai čia gi beveik nėra mezgimo. Tai tik pasičiupinėjimas.

Mezgimo siūlai: kuo šieji ypatingi

Šį kartą siūlą įvertinau dėl spalvų. Ir ne aš viena. Tik parodžiau šį siūlą draugei. Norėjau pasigirti, kokį lobį radau. O jos akys išsiplėtė ir be jokių komentarų: noriu megztukui. Kaip? Megztukui? Tu ką? Gi atrodysi kaip bačkutė. Bet tada supratau, kad ji skaito mano mintis. Ir aš noriu megztuko. Bet megztuko man nebereikia!!!!!!! Vienu žodžiu, pirmoji partija išslydo iš e.parduotuvės net neužsibuvusi. Tad nieko nelaukdama užsakiau dar.  Tai siūlas: gal storas, bet ne tiek storas, kiek išmargintas milžiniškais purslais. Ir tie pursliukai net ne vienodos spalvos, bet margi, ir ne šiaip margi, bet keičiantys spalvas. Atrodo pradedi megzti žalsvai-mėlyną šaliką, o pabaigi rausvai-oranžinį šaliką. Fantastika. Kol kas išbandyta tik viena spalva. Palauksime gilesnio rudens kitoms spalvoms.

Šaliko mezgimas

Na o apie patį šaliką nėra nė ką kalbėti. Šalikas kaip šalikas. Megztas ratu. Sunaudotas 1 vnt. Ir tiek.

Prisimenu tik vieną dalyką – nuolatinę pakylėtą nuotaiką, tikrą momentinį džiaugsmą dėl spalvų. Ir dabar kai orai apsiniaukę, aš nubėgu į lentyną pačiupinėti BIBI siūlo. Ir saulėta nuotaika grįžta širdin.

Tiesa, viena detalė mums mezgėjoms labai svarbi – kiekviena nauja partija visgi skiriasi. Skiriasi ne siūlo kokybe, bet savo spalvomis. Ir net labai smarkiai. Štai antroji siunta jau dominavo daugiau raudona/bordinė, nei skaisčiai oranžinė. Tad geriau nerizikuokime ir užsisakyti visą reikiamą kiekį iškart. Matyt pirmoji siunta buvo labiau orientuota į vasaros ryškumą, o kita – į žiemos ramumą.

 

Linkėjimai iš Italijos ir lauksime jūsų bandymų su šiais siūlais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *