Trikampė skraistė vasarai iš Katia Silk degrade mezgimo siūlų

Katia Silk degrade mezgimo siūlai skraistei

Ši istorija buvo nulemta aplinkybių. Artėjo egzotinė kelionė į Australiją. Suprantama, kelionės metu būna daug laukimo, tad smagiausia turėti po ranka kokį nors nesudėtingą mezginį, kuris ne tik sutrumpins laiką, bet  ir suteiks ramybės ir pasitenkinimo. Seniai jau norėjau išsibandyti skaras. O ir mama vis užsimindavo, kad jai gražiausios trikampės skaros taip užsimindama, kad norėtų sulaukti dovanų.

Tad projekto rėmai  buvo aiškūs – skara. O kokie siūlai? Trikampei skarai gal tiktų plonas merinas. Bet gi dabar artėja vasara, o ir siūlų naujovėse pasirodė Katia silk degrade – medvilnės, viskozės ir šilko derinys. Atrodo tinkamesnio siūlo skarai nė nesugalvotum. Ilgai neteko galvoti, kuriuos siūlus pasiimti į ilgąją kelionę (nusimatė net 24 val. lėktuvuose ir oro uostuose). Tad šis 200 g gražuolis iškeliavo drauge. Nuotraukose: prieš įlipant į lėktuvą ir jau išardžius pakuotę ir pradėjus pirmąsias eilutes. Virbalai – medinukai, kad nebūtų gaila, jei tikrintojams kas nors nepatiktų ir atimtų. Tiesa, į lagaminą įsimečiau ir prabangesnius, su anglies pluoštu virbalus. Tad medinukus naudojau lėktuve, o viešbutyje mezgiau metaliniais. O ir šiaip skaras mezgant visada smagu turėti dvejus virbalus, kad galėčiau ant dviejų išdėlioti mezginį kai ateina noras pasigėrėti kaip atrodo skara. Nes juk ant vieno virbalo netelpa mezginys visu savo dydžiu.

Skraistė ant suolelio

Suprantama, didžioji dalis mezginio nusimezgė lėktuvuose skrendant į Australiją ir skrendant namo, bet vieną kitą eilutę pamegzdavau ir viešbutyje ar parke. Taip ir nuotraukos atsirado. Skraistę eksponavau beslampinėjant po rudenėjantį Melburną (mažąjį Niujorką). Pas mus pavasaris, pas juos ruduo. Kas juos ten supras, kitame pasaulio krašte. Daugiausia pasistūmėjau lėktuvuose. Vėliau jau vis mažiau, bet vis po vieną kitą eilutę suraitydavau ramybei atgauti.

Australijoje yra vietų, kurios visiškai nepanašios į mūsiškes (pvz. palmes ar kaktusas), bet yra vietų, kaip ir kiekviename mieste. Asfaltas, autobusai, naujoviški stiklainiai. Tad stengiausi fotografuoti nematyto kraštovaizdžio fone.

O vėliau jau fotografavau skraistę namuose. Namuose ir nuotraukos švelnios, jaukios su romantiškomis rožėmis. Oi, visur gerai, o namuose geriausia. Ir man, ir mezginiams, o ir siūlams .
Ar gi negražūs spalvų deriniai ir perėjimai?

Skraistės mezgimas buvo nuostabus. Kažkaip neįtikėtina, mezgi, bet nei galvoti, nei skaičiuoti, tik tris kart pridedi po akį ir štai koks stebuklas gaunasi – pats tikriausias trikampis.
Smagu pačiupinėti (dėl siūlų sudėties), smagu pasigerėti (dėl spalvų perėjimų), o ir spalvos, akies nerėžiančios.

Skraistės modelios pati nekūriau, radau mezgimo siūlų gamintojo puslapyje idealiai siūlams pritaikyta modelis, kuris man pasirodė ir nesudėtingas, ir labai dailus, pritaikytas būtent šiam siūlų marginimui  https://www.katia.com/blog/en/lace-knit-shawl-diamonds-flowers/

Kviečiu išbandyti siūlus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *