Kokius siūlus rinktis kūdikiams vasarą?

Kai ateina laikas nuspręsti iš kokių siūlų megzti kūdikėliams, tai net labiausiai patyrusi mezgėja, o tuo labiau mama, ima jaudintis. Atrodo tiems mažiems angelėliams dar nepagaminta tokių siūlų, kurie jiems tiktų, būtų švelnūs, jaukūs, gink dieve nesukeltų alergijos ar dar ko nors. Tad jaudulys neišvengiamas. Todėl nusprendėme surinkti į vieną vietą tai, kuo galėtume palengvinti apsisprendimą. Šį kartą rekomendacijos bus skiriamos pavasario-vasaros šiltajam sezonui.

Praleisime tą ilgą įtikinimų srautą kas tinka arba ne tinka mažiesiems, nes ilgi rašinėliai seniai nebevilioja.  Pasakysime tik tiek, kad vasarai reiktų vadovautis vienintele instrukcija: siūlų sudėtyje turėtų būti pagrindinė sudedamoji dalis MEDVILNĖ. Sunkiausia apsispręsti dėl priedų.

  1. Medvilnė.

100 % medvilnės siūlai yra labai dailūs, sveiki ir dažniausiai ekologiški, jie tur savyje žvilgesio. Gali būti blizgesni, merzerizuoti,  Tai vėsinantis siūlas. Rekomenduojame rinktis Rico Ricorumi DK. Jie susukti tik po 25 g, tada galima nusipirkti įvairesnių atspalvių derinimui nesibaiminant, kad liks daug nesunaudotų likučių.

2. Kitokia medvilnė.

100 % medvilnės siūlai gali būti matiškesni, egiptietiškos medvilnės tipo. Jie bus mažiau žvilgūs, bet labai labai minkštučiai. Šieji medvilnės siūlai ne tiek vėsins, kiek merzerizuota medvilnė, tad iš jų mezgant ilgomis rankovėmis turėsime gan jaukų drabužėlį bet kokiems orams. Rekomenduojame Borgo de Pazzi Giza Piu.

 

3. Medvilnė su poliamidu.

Poliamidas yra sintetinis pluoštas, kuris turi šildančių savybių. Be to, jis labiausiai mėgstamas dėl savo anti alerginių savybių todėl poliamidu dažnai papildomi siūlai kūdikiams. Rekomenduojame Rico Baby cotton soft.

4. Medvilnė su poliesteriu.

Poliesteris turi tamprumo savybių, tad su juo sumaišius medvinę, siūlas tampa tamprus, nors natūraliai medvilnė tokia nebūna, net atvirkščiai. Ji būna gan kita. O su poliesteriu medvilnės  mezginiai tampa tamprūs, maloniai atkartoja kūno formas, nevaržo judesių, gerai formuojasi. Rekomenduojame Katia Cotton Stretch.

5. Merinas.

Šiltas ir tamprus merino pluoštas pats tinkamiausias kūdikiams net ir vasaros metu. Ir nesibaiminkite, kad tai vilna. Ji tokia stebuklinga, kad šildo tik tiek, kiek reikia. Rekomenduojame Katia Merino Baby.