Neoninė palaidinė iš Katia Neon mezgimo siūlų

Neoniniai siūlai jau yra tapę būtina mezgimo siūlų parduotuvių asortimento dalimi. O ir gamintojai nesnaudžia, pasiūlo vis naujų variacijų. Jei kuriais metais neoninės spalvos – ne pirmose fronto linijose, tai kitais žiūrėk jau vėl ant podiumo. Kurį laiką tai buvo kepurių, šalikų ir sporto megztukų splavos. O štai Covido pandemijos metais Katia pasiūlė skraisčių siūlus Katia Neon. Puikus siūlas, nustebinantis netikėta faktūra ir spalvų gama. Bet apie viską iš eilės.

Neoninė palaidinė iš Katia Neon mezgimo siūlų užgimė tik pamačius siūlus reklaminiame buklete. Kažkodėl man jų prireikė gyvybiškai. Na čia tas atvejis, kai labai labai reikia, nors kaip ir nieko naujo nereikia. Čia apie drabužius, bet ne apie mezgimą. Mezgimo visada reikia.

Tuomet mezgimo technikų svajonėse turėjau vieną nepatikrintą drabužio viziją – tai mezgimas kampu ir asimetriškumas. Kadangi šie siūlai skirti skraistėms, tai “įstriža” ir vilnijanti palaidinė turėtų dailiai kristi. Taip pavasarį pasitikau su šiuo įspdūdingu mezginiu. Išsiduosiu dar kartelį – slaptai tikėjausi, kad mezgu sportinį drabužį dviračio mynimui. Bet kai pradėjau megzti, vis labiau darėsi aišku, kad drabužis bus elegantiškesnis, nei reikia sportui.

Kad netektų daug siūti, nusprendžiau rankoves megzti kaip vieną mezginio dalį drauge su asimetrine drabužio apačia – toks improvizuotas rankovių reglanas. Bemezgant pasirodė, kad siūlo bus daugoka, teks arba palikti kamuoliuko gale arba atsiukti nepageidaujamą spalvą. Reikėjo apsispręsti, kurį spalvos intarpą pasirinkti dominuojančiu. Norėjau ne tik švytinčio neono, bet ir baltos spalvos. Tad tarpinę pilką spalvą atsukau ir mezgiau jau su šviesesniaja dalimi. Nuotraukose matome rezultatą.

Nuotraukos darytos lauke truputį prieš lietų. Bet nelaukiau jokių gerų orų ir dar geresnių šešėlių. Tiek ji man džiaugsmo ir nuotaikos kėlė, kad ir apniukusį vakarą tiko fotosesijai.