Neoninė kepurė iš storasiūlio (Rico E Big mezgimo siūlai)

Neoninė kepurė? Tikrai tikrai neoninė. Bet nenusiminkite, jei jums patiks raštas ar siūlo faktūra, bet baugina neoninė spalva, galite pasirinkti kuklesnių spalvų. Jų yra.

Apie Rico E Big

Istorijos pradžia turiu laikyti du momentus. Pirmasis – ieškojau neoninių siūlų, kurių sudėtis būtų kiek įmanoma natūralesnė. Sintetikos variantų yra net labai daug. O va, kad būtų bent pusė vilnos, ne tiek ir daug galima rasti tarp gamintojų. Bet radau. Rico Essential Big. Pagrindinė paletė yra plati, bet joje yra ir trys-penkios neoninės spalvos: geltona, rožinė, oranžinė, dar turbūt pavadinkime žalia ir mėlyna. Kodėl neoninė paklausite? O gi todėl, kad tai sporto ir saugumo spalva.

Antrasis istorijos momentas – vaikštinėjau po parduotuves ir sporto prekių parduotuvėje užmačiau storo siūlo oranžinę neoninę kepurę su pynėmis. Va. Apie tokia jau kuris laikas ir mąsčiau. Vadinasi ne viena mąsčiau. Dar kažkur Kinijoje, o gal Europoje, sporto drabužių dizaineris irgi mąstė.

Apie kepurę

Tai gi, priartėjus žiemos sezonui, atidėjau pradėtus mezginius (na reikia man naujovių, o kelias savaites mezgamas mezginys daugiau nei pažįstamas, tad nuobodokas) ir ėmiausi neoninio siūlo. Kelias dienas jį varčiau, čiupinėjau, mezgiau bandynuką. Tiesa ne viena pati, bet su pagalba. Oi kaip paglostė širdį, kai mažoji savo noru suraitė paskutines eiles. Tada rinkausi raštą. Pirma mintis – pynės. Bet kažkaip jų visai nesinorėjo. Pynių kepurėse yra pilnas facebookas ir instagrama. Pasirodė per daug nuobodu. Bet faktūros norisi. Ir bevartant raštų bibliotekėlę, akis užkliuvo už paprasto (gerų blogų akių kombinacijos) raštelio, kuris vizualiai išgauna tarsi spiralę. Va jį ir pasirinkau. O tada jau tik malonumas. Keli trumpi vakarai, dar valandžiukė bumbului. Šį kartą pasitarusi nusprendžiau, kad darysim mažą bumbuliuką. Ir voila. Kepurė baigta. Pasisekė nutaikyti dydį. Vis bematuojant sulaukdavau įvertinimo: „kaip man patinka, kad ausis suspaudžia“. Kepurę numezgiau vos ilgesnę nei reikėtų. Juk ir žiemą gali tekti paslėpti kuoduką ar uodegėlę. Tad geriau, kad viskas saugiai tilptų po kepure, nei tektų nuolat tampyti kepurę, o man išgirsti „nenoriu šios kepurės“.

Pamiršau dar kažką? Pagirti siūlą? Ką čia girti. Sudėtis aiški (vilna/akrilas po lygiai). Nešiojimo patirtis irgi yra. Pernai nešiojome pakaitomis megztą movą. Nešiojosi gerai, vos apsipūkavo mažais mažais burbuliukais, kurie nesunkiai nusirinko nesugadindami siūlo paviršiaus. Tai štai tiek tų prisiminimų.

 

Smagių greitų idėjų bandant šį siūlą!