Dvispalvės kojinės į sodybą!

Antras bandymas – sudėtingesnis

Numezgus pirmąsias kojines, tą pačią dieną pradėjau naujas kojines, šį kartą dvispalves. Bus geltona (Rico superba premium po 50 g) su likusia juoda (Rico superba klasik). Man labai patinka tos kojinių spalvų kombinacijos, kur kulnas ir pirštai mezgami iš kitos spalvos, taip nesunkiai marginant turime dvispalves kojines. Dažnai patraukia „ant geltonos“. Matyt pavario būnu išsiilgusi arba norisi su stresu pakovoti. Tikrai padeda. Tai gi geltoni kojinių siūlai ( geltona  visada po ranka 

Kai pavyko pirmųjų kojinių bandymas, supratau, kad reikia namie teisybės – kiekvienas vyriškis šeimoje turi turėti vienodas teises. Tame tarpe ir teisę į vilnonių kojinių porą. Tad pradėjau ir antrą porą. Šį kartą jau “miksinau” juodą su geltona (geltonos spalvos Rico siūlų kamuoliukas yra susuktas po 50 g, tad taupu, pamarginimui galima prisipirkti bet kurios norimos spalvos kojinių siūlų).

Su antrosiomis kojinėms labai degė noras išbandyti AddiCraSyTrio. Trys virbaliukai, vieno jų galiukas smailesnis nei kito. Galiu drąsiai pasakyti: PATOGU. Patogiau megzti nei su įprastais 5 vnt. Nors 5-ių virbaliukų rinkinys vis tiek reikalingas turėti po ranka.

Nors numezgiau net dvi kojinių poras, man vis tiek liko abejų siūlų. Pradėta: 100 g (kamuoliukas) juodų Rico kojinių siūlų, 50 g (kamuoliukas) geltonų Rico kojinių siūlų. Numegzta dvi poros kojinių. Liko ir juodų, ir geltonų siūlų.

 


Numezgiau antrąsias kojines, įdėjau į krepšį tam, kuriam priklausė ir tą kartą jau daug vilčių, kad kojinės bus nešiojamos, neturėjau. Bet va, vieną ramų, arba tiksliau žiauriai nuobodų ir vienišą rudens vakarą, gaunu į telefoną nuotraukėlę. Ogi žiūriu, mano megztos kojinės jaukiai puikuojasi prie židinio. Kaip suprantu, jos jau atvaikščiojo visą dieną. Ir žinoma, jų niekas nesaugojo, vaikščiojo basom (basom – reiškia su kojinėm, bet be batų) po sodybos kambarį. Na smagu ir tiek. Ir vakaras pasirodo nei nuobodus, nei vienišas.