Violetiškai žalių atspalvų skara

Ypatingieji Rico E mohair loves silk PRINT

Rico E mohair loves silk PRINT epopėja jau tęsėsis porą metų, kai rudenį spalvų seriją papildė sezonais pavadintos spalvos. Gamintojas išleido, Vsara, Ruduo, Žiema ir Pavasaris spalvų gamas.  Kaip visada, išsirinkti tarp tokios gausybės idealiai suderintų spalvų paletės nėra lengva, bet tą pamoką, kad kurią spalvą bepasirinktum, ji puikiai įsilies į garderobą, jau buvau išmokusi.

Tas ruduo pasižymėjo žaliais atspalviais, kažkuo primenančiais karišką maskuotę. Be to parduotuvėse iš vitrinų jau viliojo žalsvai violetiniai tonai. Tad beveik be ilgų svarstymų išsirinkau žiemos spalvą.  Jau metus buvau nelietusi šios moheros, tad labai labai labai norėjosi vėl patirti tą pūrumo jausmą.

Jei dėl spalvos neteko vargti, tai dėl kaklo šiltuko formos reikėjo pasiderėti su savimi. Ką megzti: skarą ar didelį šaliką. Dėl didumo jau buvau apsisprendusi. Šį kartą mezginiui bus naudojami du kamuoliukai, tad visas 100 g siūlų. Turėtų išeiti didelis mezmginys.  Taigi skara ar šalikas, skara ar šalikas.  Kadangi ruošiausi ją nešioti ir patalpose apsigaubimui, nusprendžiau išbandyti skaros nešiojimo privalumus. Tai gi skara.

Kaip visada tie siūlai turi didelį poveikį priklausomybės sužadinimui, tad dažniausiai mezginiai greitai mezgasi, nes sunku juos paleisti iš rankų. Taip ir nutiko, visur vežiojausi su savimi kol beveik nejučia pasiekiau paskutinį skaros raportą. Gale pasigedau rašto, tad ekspromtu įterpiau raportėlį, kuris formuoja bangeles.

Tokia štai trumpa skaros istorija. Reikia tikėtis skaros nešiojimas bus ilgas ilgas. Daugiau ilgesnis nei mezgimas 🙂