Geltonas Rico F Jersey megztukas paltukas su burbuliukais

Geltonas Rico F Jersey megztukas paltukas su burbuliukais buvo mezgamas be siūlų, o jo istorijos pradžią skaitykite čia.

Tai gi, užėjusi kaimynė užmatė ant kėdės mezginį. Nors atrodytų jos amžiaus grupė jau nevisiškai ta, kuri galėtų lengvai sutikti „ant“ geltonos, storasiūlio ir dar su širdutėmis. Bet mačiau, kaip jos akys sužibo ir šaukte šaukė: labai noriu. Pageidavimas nuskambėjo iškart, be jokių abejonių: tokio pat geltono, ilgo, kaip paltuko ir su burbuliukais.

Mane labai sugundė dar vienas projektas iš šių siūlų Rico F Jersey. Tai bus dar didesnis, dar įspūdingesnis projektas. O ir turint omeny, kad mano draugei reikės megztuko tik po gero mėnesio, aš be sąžinės graužaties atidėjau pirmajį nebaigtą megztuką į šoną ir pradėjau kitą, tokį pat, bet šiek tiek kitokį.

Ir šitąjį megztuką sukau be pertraukų, be laisvadienių, su dar didesniu užsidegimu ir fotografavimu. Buvo sunku sustoti fotografuoti, nes tos spalvos žaižaravo rytinėje saulėje vienaip, vakarinėje saulėje kitaip. O dar ir skaidrūs plastikiniai virbalai saulėje mirgėjo.

Turiu prisipažinti, kad sunkiausia šiame projekte buvo rankovės. Ilgą paltuką megzti buvo net labai lengva, suki suki ratu. O va rankovėms, reikėjo atsinešti kitus virbaliukus, po to skaičiuoti mezginio akis nusprendžiant kada reikia siaurinti. Numezgus šį megztuką ir pakabinus ant manekeno, mane pačią apėmė euforija. Toks tai buvo grožis. Antras malonus momentas buvo, kai megztuko šeimininkė atėjo atsiimti megztuko. Mačiau, kaip ji džiaugėsi, o kartu ir aš su ja.

Megztukui paltukui sunaudota 15 kamuoliukų siūlų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *