Blogas

Rico mohair print

Violetiškai žalių atspalvų skara

Ypatingieji Rico E mohair loves silk PRINT

Rico E mohair loves silk PRINT epopėja jau tęsėsis porą metų, kai rudenį spalvų seriją papildė sezonais pavadintos spalvos. Gamintojas išleido, Vsara, Ruduo, Žiema ir Pavasaris spalvų gamas.  Kaip visada, išsirinkti tarp tokios gausybės idealiai suderintų spalvų paletės nėra lengva, bet tą pamoką, kad kurią spalvą bepasirinktum, ji puikiai įsilies į garderobą, jau buvau išmokusi.

Continue reading “Violetiškai žalių atspalvų skara”

Rico melange garzato

Vyriškas megztukas iš Rico Melange Garzato siūlų

Siūlai

Rico melange Garzato mezgimo siūlai sukurti vejantis šio laikmečio madas mezgimo siūluose, kai siūlą dažo kompiuteriu. Tai įmanoma tik fabrike, kurimame stovi moderniausios kompiuterizuotos mašinos. Tuomet išgaunama neįtikėtinų derinių, galima kontroliuoti dažomos vietos ilgį ir nuolatinį spalvos atsikartojamumą. Štai Garzato kaip tik ir yra toks.

Continue reading “Vyriškas megztukas iš Rico Melange Garzato siūlų”

Rico melange Garzato

Baktusėlis sesei iš Rico melange Garzato

Rico melange Garzato siūlai susukti į didelius didelius kamuolius. Iš nuotraukos ir nepasakysi. O kamuolyje po 200 g siūlo. Lengvai iš vieno kamuolio išeis šalikas.

Nors jie ir ne šio rudens naujiena (jie pasirodė prieš metus), ryžto jais prekiauti sukaupiau tik šiais metais. Vis nesupratau kas čia per siūlas.

Continue reading “Baktusėlis sesei iš Rico melange Garzato”

Rico light and long megztukas

Long and light megztukas

Noriu pasigirti prieš kelias vasaras megztu megztuku dukrelei. Siūlai –  Rico Cotton light and long. Mezgiau šį megztuką, kai šie siūlai buvo tik ką išleisti. Buvo nesuprantama sudėtis, o ir nešiojimui ar lietimui buvo visiškai nesuvokiami. Gamintojai rašė, kad 50 g. kamuoliuke sutilpo 200 metrų siūlo. Bet argi gali šitaip būti. Kodėl tas siūlas toks lengvas? Bet kai pradedi liesti, žiūrinėti kaip siūlas susuktas, imi suprasti, kad dėl sudėties ir gaminimo technologijos siūlai yra išlengvinti ir padarytas pūrus siūlo variantas.  Continue reading “Long and light megztukas”

NEON-503 megzta palaidine

Neoninė palaidinė iš Katia Neon mezgimo siūlų

Neoniniai siūlai jau yra tapę būtina mezgimo siūlų parduotuvių asortimento dalimi. O ir gamintojai nesnaudžia, pasiūlo vis naujų variacijų. Jei kuriais metais neoninės spalvos – ne pirmose fronto linijose, tai kitais žiūrėk jau vėl ant podiumo. Kurį laiką tai buvo kepurių, šalikų ir sporto megztukų splavos. O štai Covido pandemijos metais Katia pasiūlė skraisčių siūlus Katia Neon. Puikus siūlas, nustebinantis netikėta faktūra ir spalvų gama. Bet apie viską iš eilės.

Continue reading “Neoninė palaidinė iš Katia Neon mezgimo siūlų”

Uzklotas 4 Cotton-merino

Užklotas Nr. 5 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų

O tai jau penktasis Jolantos užklotas mūsų tinklaraštyje ir vėl iš Katia Cotton merino siūlų. Šį kartą jis viengulis ir vėl be pynių.  Bet vėl stebėtinai puošnus ir elegantiškas. Taip ir norisi susisukti į šį užklotą vien žūrint į nuotrauką.

Continue reading “Užklotas Nr. 5 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų”

Uzklotas 4 cotton merino

Užklotas Nr. 4 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų

Vėl dalinuosi  naujausiu Jolantos užklotu. Šis vėl yra diiiiiiidelis, skirtas uždengti  didelę dvigulę lovą. Šį kartą tai ne pilkas, kaip iki šiolbuvo didžioji dauguma jos užklotų. Šis yra šviesiai kreminis. Labai daili ir lengvai derinama prie bet kokio interjero spalva. Jei pamiršau pasakyti kokie čia siūlai, tai taisausi – čia kaip ir visuose Jolantos užklotuose – Katia Cotton Merino. Išbandytas, laiko patikrintas ir nešiojimu užgrūdintas siūlas.

Continue reading “Užklotas Nr. 4 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų”

Uzklotas 3 Cotton-merino

Užklotas Nr. 3 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų

Pusinis užklotėlis

Tai jau bus trečia istorija, kaip iš Katia Cotton Merino gimsta užklotai ir keliauja į Druskininkus. Suprantama, kad Druskininkai čia ne prie ko, tai tik geografinė vieta, kurioje šiaip gera būti. Visgi Druskininkai – kurortinis Lietuvos taškas.

Continue reading “Užklotas Nr. 3 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų”

Rico color twist pledas

Įspūdingas užklotas Nr. 2 iš storasiūlio Rico color twist

Štai jau antroji istorija apie užklotus. Šį kartą užklotą mezgė Rasa ir visai ne iš Katia cotton merino, o atrodytų iš visai nepritaikytų užklotui siūlų – Rico color twist. Nors teisybės dėlei reikia pripažinti, kad siūlai tinkami tokiam tikslui.  Net labai: purūs, stori, lengvi. Vienintelis dlakas, kas atbaido nuo idėjos megzti užklotą iš šių siūlų yra jų kaina.

Continue reading “Įspūdingas užklotas Nr. 2 iš storasiūlio Rico color twist”