Blogas

Puošnieji šalikai iš prabangios Rico moheros (2)

Rico mohair loves silk print.

Šį kartą apie tą pačią gražiają Rico moherą su šilku, bet šį kartą  jau tik apie vieną iš spalvų. Tad dalinamės nuotraukomis, kurias mums atsiuntė kelios mūsų parduotuvės mylėtojos ir azartiškos mezgėjos. Tai šalia, numegzti iš mezgimo siūlų spalvos „Pavasaris”. Tai prislopinta gelsva ir paskaninta melsvai žalsvu gradientu. 

Continue reading „Puošnieji šalikai iš prabangios Rico moheros (2)”

Puošnieji šalikai iš prabangios Rico moheros (1)

Rico mohair loves silk print.

Seniai ruošiausi pasidalinti puošniomis Linos skarų nuotraukomis.

Ne viena mūsų mylėtojų buvo yra užsikrėtusi šio įspūdingojo siūlo liga. Atrodo tik pabandysi, o netikėtai sau pačiai supranti, kad nuo to momento gyvenimas pasikeitė ir ateinančius kelis mėnesius gyvensime pakylėtoje mezgimo nuotaikoje. Tikra priklausomybė.

Continue reading „Puošnieji šalikai iš prabangios Rico moheros (1)”

Rico melange garzato

Labai storas vyriškas šalikas anglišku raštu

Siūlų derinys

Šalikas – turbūt vienas lengviausių ir smagiausių mezginių. Visada pasiseka. Greitokai nusimezga. Ilgai džiugina. Kodėl sakau – greitokai nusimezga? Kodėl nesakau „greitai”? O gi todėl, kad kartais mes mezgame plonus šalikėlius, su plonais virbaliukais, o jei dar kokį raštelį įguldome, tada tenka ir pasikrapštyti. Kaip bebūtų,  šalikas mezgasi lengvai. O kai turime storus siūlus, tai ir labai greitai.

Continue reading „Labai storas vyriškas šalikas anglišku raštu”

Rico mohair print

Violetiškai žalių atspalvų skara

Ypatingieji Rico E mohair loves silk PRINT

Rico E mohair loves silk PRINT epopėja jau tęsėsis porą metų, kai rudenį spalvų seriją papildė sezonais pavadintos spalvos. Gamintojas išleido: Vasara, Ruduo, Žiema ir Pavasaris spalvų gamas.  Kaip visada, išsirinkti tarp tokios gausybės idealiai suderintų spalvų paletės nėra lengva, bet tą pamoką, kad kurią spalvą bepasirinktum, ji puikiai įsilies į garderobą, jau buvau išmokusi.

Continue reading „Violetiškai žalių atspalvų skara”

Rico melange garzato

Vyriškas megztukas iš Rico Melange Garzato siūlų

Siūlai

Rico melange Garzato mezgimo siūlai sukurti vejantis šio laikmečio madas mezgimo siūluose, kai siūlą dažo kompiuteriu. Tai įmanoma tik fabrike, kurimame stovi moderniausios kompiuterizuotos mašinos. Tuomet išgaunama neįtikėtinų derinių, galima kontroliuoti dažomos vietos ilgį ir nuolatinį spalvos atsikartojamumą. Štai Garzato kaip tik ir yra toks.

Continue reading „Vyriškas megztukas iš Rico Melange Garzato siūlų”

Rico melange Garzato

Baktusėlis sesei iš Rico melange Garzato

Rico melange Garzato siūlai susukti į didelius didelius kamuolius. Iš nuotraukos ir nepasakysi. O kamuolyje po 200 g siūlo. Lengvai iš vieno kamuolio išeis šalikas.

Nors jie ir ne šio rudens naujiena (jie pasirodė prieš metus), ryžto jais prekiauti sukaupiau tik šiais metais. Vis nesupratau kas čia per siūlas.

Continue reading „Baktusėlis sesei iš Rico melange Garzato”

Rico light and long megztukas

Long and light megztukas

Noriu pasigirti prieš kelias vasaras megztu megztuku dukrelei. Siūlai –  Rico Cotton light and long. Mezgiau šį megztuką, kai šie siūlai buvo tik ką išleisti. Buvo nesuprantama sudėtis, o ir nešiojimui ar lietimui buvo visiškai nesuvokiami. Gamintojai rašė, kad 50 g. kamuoliuke sutilpo 200 metrų siūlo. Bet argi gali šitaip būti. Kodėl tas siūlas toks lengvas? Bet kai pradedi liesti, žiūrinėti kaip siūlas susuktas, imi suprasti, kad dėl sudėties ir gaminimo technologijos siūlai yra išlengvinti ir padarytas pūrus siūlo variantas.  Continue reading „Long and light megztukas”

NEON-503 megzta palaidine

Neoninė palaidinė iš Katia Neon mezgimo siūlų

Neoniniai siūlai jau yra tapę būtina mezgimo siūlų parduotuvių asortimento dalimi. O ir gamintojai nesnaudžia, pasiūlo vis naujų variacijų. Jei kuriais metais neoninės spalvos – ne pirmose fronto linijose, tai kitais žiūrėk jau vėl ant podiumo. Kurį laiką tai buvo kepurių, šalikų ir sporto megztukų splavos. O štai Covido pandemijos metais Katia pasiūlė skraisčių siūlus Katia Neon. Puikus siūlas, nustebinantis netikėta faktūra ir spalvų gama. Bet apie viską iš eilės.

Continue reading „Neoninė palaidinė iš Katia Neon mezgimo siūlų”

Uzklotas 4 Cotton-merino

Užklotas Nr. 5 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų

O tai jau penktasis Jolantos užklotas mūsų tinklaraštyje ir vėl iš Katia Cotton merino siūlų. Šį kartą jis viengulis ir vėl be pynių.  Bet vėl stebėtinai puošnus ir elegantiškas. Taip ir norisi susisukti į šį užklotą vien žūrint į nuotrauką.

Continue reading „Užklotas Nr. 5 iš Katia Cotton Merino mezgimo siūlų”