Puošnieji šalikai iš prabangios Rico moheros (2)

Rico mohair loves silk print.

Šį kartą apie tą pačią gražiają Rico moherą su šilku, bet šį kartą  jau tik apie vieną iš spalvų. Tad dalinamės nuotraukomis, kurias mums atsiuntė kelios mūsų parduotuvės mylėtojos ir azartiškos mezgėjos. Tai šalia, numegzti iš mezgimo siūlų spalvos „Pavasaris”. Tai prislopinta gelsva ir paskaninta melsvai žalsvu gradientu. 

Vienos iš mūsų šalius mezgame įprastos formos (stačiakampius), kitos tą stačiakampį tobulina. Va Daiva šiuos stačiakampius patobulino. Ji abiejuose šalio galuose išmezga po didelį žiedą. Tada tą žiedą pritvirtina suraukusi šalio galus. Taip išgaunama subtili ir labai netikėta forma, kuri padaro šalį dar puošnesnį ir elegantiškesnį.  Daivos atradimas pasirodė toks  netikėtas, kad, kiek girdėjau, neatsigynė savo draugių ir bendradarbių prašymų numegzti ir joms po šį šedevrą. Tik todėl ir mums pasisekė surinkti nuotraukų kolekciją, kad tai buvo pats populairiausias šalio modelis net kelis metus. Gaime pasidalinti su Jumis.

Visgi, net gal ir nėra tiek svarbu kokia tai forma, mezgimo galia ir siūlo kokybė padeda mums sukurti tikrą šedevrą. Šalis bus puikus tiek savo teikiama šiluma, tiek ir prabangiu pūku, na o spalvos suteiks žavumo mūsų įvaizdžiui.

Dažniausiai tokio dydžio šaliui reikia dviejų sttinaičių siūlo, tai yra 100 gramų.