Camarose ekologiškų merino siūlų kraitelis naujagimiui

Kada būsima mamytė ima domėtis kraiteliu? Kai atlėgsta pirmasis nerimas dėl kūdikėlio ir ateina pirmieji signalai dėl jo lyties. Tai štai tada mintys ima čiupinėti kūdikėliams tinkamus siūlus, pratintis prie naujų mados spalvų.

Bet koks bebūtų platus kūdikiams mezgimo siūlų pasirinkimas, šį kartą paieškos sustojo tie CaMaRose vasariniais siūlais. Pasirinkimą nulėmė tiek atsitiktinumas – jauna mamytė rinkosi spalvą, tiek ir sąmoningas noras rasti patogų ir ekologišką pluoštą.

O dar sutapo momentas, kai pati atradau visus šio siūlo privalumus (merinas su medvilne, ekologiškas siūlų paruošimas, spalvų subtilumas, plonas verpalas). Tai gi, kai visą tai pastebėjau, šiuos siūlus išsirinkau arba teisybės dėlei, draugė išsirinko savo būsimai mažylei, kuri turėjo gimti po pusmečio. Gan anksti mes susiruošėme kaupti mažojo žmogučio kraitelį. Bet nežiūrint visokių prietarų, tai buvo smagiausias mano vasaros nuotykis, o draugės laukimo mėnesis.

Kaip bebūtų banalu, kūdikiui išrinkome rausvą spalvą. Nors atrodytų Skandinavija mus moko pamilti visokias pilkas, mėtines ir tamsintas rožines spalvas, mums akys nevalingai sustojo ties nenusakomo rausvumo spalva.

Išrinkus spalvą ir siūlų rūšį, antras mąstymo etapas, kas turėtų patekti į kraitelį. Kepurytė? Tapukai? Kažkas dar? Taip bekalbant susidėliojo visas žieminis/vasarinis kraitelis – dvejų rūšių kepurytės, šalikėlis, romperiukas, tapukas ir pirštinytės.

Idėjų pasisikolinome iš pramoninių gamintojų, kažkuo papuošėme savų minčių vedinos. Ir štai rezultatas.

Vertinimas vienas: kaip miela!

Na o aš kaip mezgėja patyriau net keletą naujų atradimų: tai ergonomiški virbalai Prym ir Addi. Mezgami daikčiukai buvo labai miniatiūriniai, tad nesinorėjo kūdikėlį kankinti papildomomis siūlėmis ar drabužėlio raukšlėmis. Tad reikėjo ir mažų, trumpų virbaliukų, kad galėčiau megzti ratu. Tam pravertė Prym kojinių virbalai.

Na ir visai pabaigai: eksponavimas ir pakavimas į mielą dėžutę.

Linkime naujam pasaulio gyventojui šiltų mamos apkabinimų, gerų žodžių ir šiltų natūralių drabužėlių.