Geltona vasara: geltonas Rico F Jersey megztukas su širdelėmis

Istorijos pradžia čia.

 

Pradžia

Kai tik atvyko siūlai, geltonas Rico F Jersey megztukas su širdelėmis jau buvo suplanuotas. Suprantama, siūlas nepažįstamas, tad mezgimas prasidėjo nuo bandynuko, nuo burbuliukų dydžio ir tankio eksperimento. Primezgiau visokiausių burbuliukų: iš trijų, iš penkių ir iš septynių akių. Visi gražiai žiūrėjosi. Panašiausiai į parduotuvinį variantą atrodė burbuliukai iš penkių akių.

Visam šiam meditaciniam užsiėmimui buvo svarbu pasirinkti ne ką mažiau estetiškai nuteikiančius virbalus. Kodėl plastikiniai? Akys reikalavo spalvų, o pirštai – švelnumo. Tad vasarinės energijos dozė buvo garantuota: geltona su violetinia/bordo virbalais.

Megztukui turėjo tikti technika „mezgimas nuo viršaus“. Vienintelis gal netikėtumas, kad taip mezgant burbuliukai žiūrėsis vos kitaip, nes mes mezginį turėsime apvertę, bet tai niekaip negadina galutinio vaizdo.

Kaip naujas mezginys, tai buvo kažkoks apsėdimas. Nesinorėjo paleisti mezginio iš rankų. O laukė ir sodo darbai, šlavinėjimasis, gėlių sodinimas ir braškių kaupavimas. Mezgant ratu ir dar su didelio numerio virbalais darbas sekėsi daug greičiau, nei kitu būdu, o juk ir siūti nebereikės, tad praktiškai visas darbas yra tik mezgimas, kur net vartymui nebegaištamas laikas.

Mezgiau mezgiau, fotografavau fotografavau, vėl mezgiau, kol bebaiginėjant mezginio pirmąją rankovę, mezginį užmatė į svečius užėjusi kaimynė. Jos akis iškart patraukė ta spalva. Čia pirmojo megztuko istorija sustojo geram mėnesiui. Per tą laiką visko buvo primegzta, tačiau šiam megztukui laiko vis neatsirado. Gėda prisipažinti, bet jį pabaigiau jau besibaigiant vasarai. Ir visai nepavėlavau.

Pabaiga

Po pertraukos vėl prisėdus megzti, fotografuoti jau nebebuvo kada, nes ne daug buvo likę ir to mezgimo. Rankovėms megzti teko keisti virbalus iš plastikinių su 80 cm valu į medinukus su trumpiausiu valu (40 cm). Taip megztukas nusimezgė be jokių siūlių.

Nuotraukos jūsų teismui. Megztukas dailiai žiūrisi ant manekeno, bet neblogiau žiūrisi ir apsirengus.

 

Vėliau mačiau nuotraukų ir iš tikro gyvenimo, net su garsiu Lietuvos krepšininku buvo susitikime. Šių nuotraukų nedėsiu, paliksime asmeniniam albumu.

Išbandykite su mumis.