Gražiausia megzta kepurė pasaulyje iš Rico Colour twist mezgimo siūlų

Ruduo? Žiema? Megzta kepurė? Ar šie trys žodžiai susiję? Jei to manęs būtumėte paklausę prie dešimtmetį, būčiau nesupratusi klausimo ir neradusi ryšio tarp šių žodžių. Bet kaip prieš penkmetį užsisukau šaliką, taip prieš metus – užsimaukšlinau kepurę. Ir ta kepurė buvo būtent ši. Iš Rico Colour twist siūlų.

Na ką pasakysite? Kepurė kaip kepurė? Gal kiek ir įdomesnė. Visgi marginimas nematytas, naujoviškas. Dar turbūt ir siūlas kažkoks storesnis nei dažniausiai megzdavote. Na gera gerai, dar kaina „nenormali”, nei euras, nei du, o visi šeši su trupučiu. Ir visgi kepurė fantastinė. O fantastinė ji dėl visų tik ką išvardintų savybių: marginimas netikėtas, siūlas storas, papūstas, bet kas tikrai nauja ir netikėta, tai siūlo svoris ir keistas kepurės lengvumas. Nešiojant apimdavo net keistas jausmas – ar tik man nenupūtė kepurės. O gal aš ją namie pamiršau, tik ruošiausi imti. Pasičiupinėju, na ne, tikrai yra, tupi ji savo vietoj. Ant galvos. Ir šildo. Nuo tokios kepurės ne gėda ir pradėti kepurių nešiojimo įprotį.

Kepurės mezgimas

Kepurei sunaudojau 1.5 kamuoliuko. Megzta ratu 7 mm virbalais su 40 cm valu angliško stulpelio raštu.

Išbandykite, nepasigailėsite. O ir šalikas ilgas ilgas ilgas (apsisukus aplink kaklą, kad kraštai siektų palto apačią) jus papuoš ir trauks aplinkinių akį.

Sėkmės eksperimentuojant!