Ką padovanoti iš NuogosAvys.lt parduotuvės?

Jei jūsų kas paklaustų ar siūlų parduotuvėje galime rasti dovanų, turbūt intuityviai atsakytume: tikrai ne. Juk ten tik siūlai. O siūlus perkant, reikia žinoti ką megsite, kaip megsite, kam megsite ir iš vis ar norite megzti. Per daug klausimų, kad tai tiktų dovanai. Ir visgi klystame. NuogosAvys.lt turime jau suruoštų rinkinių dovanoms, be to galime surinkti tokius komplektus daiktų ir mezgimo priedų, kurie puikiai tiks kaip mezgimo dovanos. Mezgimo dovanos – tai yra tokie rinkiniai, kurių mezgėja vienu ypu retai perka, nes taupo, nedrįsta tiek skirti pinigų savo hobiui ir dar daug visokių priežasčių, kodėl pakentės ir nesinaudos.  Tad apie viską iš eilės, kuo trumpiau ir aiškiau.

Mezgimo rinkiniai:

rinkinyje yra sukomplektuoti siūlai, skirti numegzti konkretų, nesudėtingą, bet labai praktišką daiktą, kuris dažniausiai tinka tiek moteriai, tiek vyrui. Rinkinyje yra virbalai ir instrukcija. Tad perki, dovanoji, o mezgėja gali megzti iškart išsipakavusi dovaną. Turime rinkinį iš vilnos, vilnos su medvilne, su spalvotais purslais ar kojinėms.

Pirmieji rinkiniai:

šiuose rinkiniuose sukomplektuoti skirtingų spalvų kokybiški siūlai ir virbalai/vąšelis/nėrimo lėlytė, skirti pradėti mokytis megzti. Siūlai ir virbalai didesnio numerio, kad pirmieji bandymai būtų sėkmingi. Graži pakuotė ir linksmas turinys tikrai nudžiugins, tuo labiau, kad visai ne vaikiški darbeliai rinkiniuose suplanuoti.

Kempinėlės:

rinkiniai megzti kempinėlėms (tikroms kempinėlėms, skirtoms spa procedūroms arba indų plovimui ) sudaryti iš spalvotų siūlų, kurie yra atsparūs trynimui ir turi masažavimo efektą. Su tokiomis kempinėlėmis ir vaikučiams, ir suaugusiems spa procedūros suteiks daugiau džiaugsmo. Gali būti net teminės :), pavyzdžiui, kalėdinės.

 

Virbalų rinkinys:

virbalai pagrindinė mezgėjų priemonė, o jų reikia daug ir įvairių. Kaip tai įvairių, paklausite? Skirtingų storių (jų gali būti daugiau nei 10), įvairių valo ilgių (apie 5), įvairių medžiagų (metaliniai, plastikiniai, mediniai ir pan.). Tad patikėkite, nė viena mezgėja sau neleidžia turėti visų būtinų virbalų. Su laiku, susirenka minimalų rinkinį, bet visada mezgimo eigoje pritrūksta laisvų arba tam tikrų savybių virbalų. Todėl labai apsidžiaugs, jei nupirksite rinkinį. Jei apsisprendėte pirkti rinkinį, čia galimi du pasirinkimai: rinktis gamintojo sukomplektuotus rinkinius arba pirkti visų virbalų po vieną. Net jei tai paprasti, pigieji bambuko virbalai, bet jei tai visos pozicijos, jau bus didelė didelė šventė.

Gražūs siūlai:

Gražūs ir puošnūs siūlai visada yra brangesni nei paprasti. Tad mezgėja retai perka juos, stengiasi vis taupyti. Tad jei nupirksite alpakos  ypatingos moheros, šilko  ar kitus gražius siūlus , labai pradžiuginsite. Sakysite, kiek jų pirkti? Pirkite 3-4. Iš tiek visada išeis skara ar šalikas. Mezgėjai idėjų visada užteks.

Priemonių rinkinys mezgėjoms.

Na ir dar vienas sprendimas – padovanoti mezgimo priemonių rinkinuką: adatas, bumbulų formavimo priemonę, akių/eilių žymeklius, sages, virbalų antgaliukus. Žodžiu bet ką iš sąrašo: kiti mezgimo priedai.

 

Labai tikiuosi padėjome apsispręsti, kaip suteikti tikro džiaugsmo savo artimajam. Sėkmės renkantis.