CaMaRose Lamauld siūlai: prabanga kasdienai

CaMaRose Lamauld siūlai, kaip bet kurie siūlai su lama – tikra prabanga. Kaip ir alpakos vilna, lamos vilna yra ypatingas pluoštas. Pirmiausia, dėl savo pluošto struktūros, dėl kurios lamos vilna yra daug lengvesnė nei avies. Nors yra neįprastai lengva, ji tuo pačiu metu yra ir be galo šilta, tvirta ir atspari dėvėjimuisi.

Kadangi ši vilna neturi avies vilnai būdingo lanolino, pluoštas tinka į alergiją linkusiems žmonėms. Vadinasi ir vaikučiams tai puikus pasirinkimas. Sako lamos vilna atspari vandeniui, nors kol šlapia praranda formą ir net vos vos traukiasi, tačiau išdžiūvusi atgauna tas pačias nepriekaištingas savo formas.

CaMaRose Lamauld

CaMaRose Lamauld, lama maišyta su vilna per pusę. Natūralu, kad kyla klausimas, kaip gi atskirti lamos turinčius siūlus nuo kitų siūlų? Pirmiausia, kas krenta į akis čiupinėjant CaMaRose siūlus, tai ilgas plaukas, bet nesibauginkite, jis lyg ir ilgas, bet siūlas negali vadintis pūkuotu. O jau minkštas. Taip ir norisi ardyti kamuoliuką, ir liesti siūlo pasileidusias gijas. Na ir spalvų paletė žaviai elegantiška. Spalvos: visos sodrios, gilios, konkrečios.

Mes jau išbandėme siūlus. Jie puikiai tinka ir kepurėms, ir megztukams. Įrašą apie kepurę iš šių siūlų galite paskaityti čia.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *