Kaip jaunos merginos pradeda megzti?

Ar manote, kad mezgimas yra močiučių užsiėmimas? Nors aš pati mezgu nuo mokyklos laikų, bet vis tiek galvoju, kad mezgimas – močiučių reikalas (nepagalvokite, kad aš jau močiutė, tikrai dar ne). Ar gi ne juokinga? Ir visgi, ir jūs ir aš labai klystame.

Štai Gintarės, jaunos miesto panelės, mintys apie save ir maži pasiteisinimai, kodėl ir ją užvaldė mezgimo manija. O ji, turime pripažinti, tikra mezgėja. Jos darbeliai subtilūs, sudėtingi, iš kokybiškų siūlų, netikėtų, bet labai madingų spalvų. Jos dėka net mes išplėtėme skandinaviškų siūlų asortimentą ir dabar didžiuodamiesi prekiaujame CaMaRose YAKU (plona merino vilna, leidžianti sudėtingiausius derinius ir mezgimo viražus). Ačiū Gintarei už tai.

Tai gi, Gintarės pasakojimas.

„Pati pradžia dar buvo mokykloje, per darbų pamokas mokėmės megzti. Tuo metu ne tik mezgiau, bet ir nėriau vąšeliu, siuvinėjau kryželiu.

Vėliau po ilgos pertraukos, interneto platybėse radau gražių mezginių nuotraukų ir schemų, kuriuos norėjau pabandyti numegzti pati, pvz., kojinės, kepurės ar pirštinės žiemai.

Vėliau įkvėpimo sėmiausi Instagram apps’e sekdama viso pasaulio mezgėjas. Daugiausiai ir pagrindinės įkvėpėjos yra Skandinavijos mezgėjų kuriamos schemos. Ypač vaikiški rūbai, kurie yra labai mieli ir greitai nusimezga. Todėl vietoje vieno suaugusio rūbo, galima numegzti kelis vaikiškus 🙂

Jau esu ir kelis mezginius pardavusi pagal užsakymus. Ir ateityje norėtųsi vis daugiau panirti į mezgimą, kad mano darbai būtų daugiau matomi ir žinomi nei šiuo metu.

Taip pat, per laiką atsirinkau ir supratau, kas yra gera siūlų kokybė. Todėl net nebesinori megzti iš sintetinių siūlų. Megzti iš natūralių siūlų yra visiškai kitas jausmas, malonu juos liesti ir dar jaukiau dėvėti tokį rūbą. O ypač jeigu rūbeliai skirti mažiesiems, tuomet tuo labiau norisi pačios geriausios jų kokybės. Kartais, kad išbandyčiau naujus siūlus, reikia siųstis juos ir iš kitų šalių pardavėjų“.

 

Daugiau gražių Gintarės mezgimo istorijų ir dar gražesnių mezginių nuotraukų galite apžiūrėti jos pačios paskyroje https://www.facebook.com/Gintareknits/.

Linkėjimai Gintarei.