Megzta mokyklinė uniforma pradinukei iš Rico Merino DK mezgimo siūlų

Ši megztos mokyklinės uniformos pradinukei istorija nutiko mano akyse, tad aš ją ir papasakosiu.

Megzta mokyklinė uniforma

Jau ne viena mama mano aplinkoje sugalvojo pati numegzti savo vaikui uniforminį megztuką. Susimasčiau. Kažin kodėl ne vienam žmogui ateina vienodos mintys vienu metu. Ir vienintelį paaiškinimą galiu rasti: uniformas mezgantys gamintojai gali pasiūlyti gerą kokybišką siūlą (jie teigia – merino), puikiai suderina mokyklos pageidaujamas spalvas (mėlyna arba bordinė), bet jų modeliai nei jaukūs, nei madingi. Teisybę sakant, net labai senoviški.

Tad ši megzta mokyklinė uniforma / megztukas atsirado kaip noras numegzti savo vaikui jaukų, be pretenzijų, per daug neišsiskiriantį iš moksleivių masės megztuką, vos vos padailinus jo siluetą.

Megztukas skirtas aukštaūgei antrokei. Megztas beveik perliuku, bet raštas keičiamas ne kiekvienoje eilėje, bet kas trečia eilė. Megztukas megztas iš tamsiai mėlynų Rico E Merino DK siūlų, pridėjus dar puraus Katia Silk mohair pūkelio. Megztukas puikiai atlaikė vieną mokyklinį sezoną, buvo be gailesčio skalbiamas automatinėje skalbimo mašinoje ir kiek teko girdėti, mielai nešiojamas. Nuotraukose matome nešiojamą megztuką, o ne tą išdailintą versiją, kurią turime tik numezgusios.

Sėkmės moksleivei ir jos mamytei Rasai.