Kojinės iki kelių iš Rellana regenbogen siūlų

Tiek gundžiau jus kojinių siūlais, kad pati susigundžiau. Vakar prieš miegą susiradau laisvus virbalus (laimė, kad jokios kojinės nestovi mezginių eilėje, tik dideli solidūs “reikalai”, tai ir virbalai laisvi) ir isteriškai pradėjau kojines iš Rellana regenbogen. Planas – pabaigti nedelsiant.

Pirmoji kojinė buvo pabaigta per parą. Bet jau mezgiau, kaip išprotėjusi, neatsikeldama, ignoruodama pasivaikščiojimus, televizorių, tik miegui prioritetas buvo išsaugotas.

O va pabaigus pirmąją kojinę nuojauta kuždėjo, kad gal ir negreit baigsiu porelę. Net pati juokavau – antrą pabaigsiu gal per dvi savaites, jei labai labai stengsiuosi. Ir visgi save nustebinau, nes tiek netrukau, paskubėjau, nes labai jau norėjosi kojinių.

Likimas kojinėms vis tiek nebuvo maloningas. Žiema pasitaikė kaip sykis šilta, laikėsi ne tik kad ne  mažas minusiukas, bet konkretus pliusas, buvo +5 laipsnių šilumos, o kartais ir 10 laipsnių šilumos sulaukdavome. Tai negi versi vaiką rengtis per daug šiltai, kai net pati dar nė neišsitraukei žieminių batų iš “antresolių”.

Koks bebuvo nešiojimo fonas, pačios kojinės nenuvylė. Ar gi ne dailus vaizdelis? Rellana regenbogen siūlų kamuoliuke susukti dažyti siūlai nuo raudonos iki žydros. Bežiūrint į siūlus, nusprendėme, kad mergaitei visai tinka pradėti nuo raudonos spalvos. O jei reiktų vyriškiui – galima pradėti ir nuo mėlynos spalvos. Tik jūs pačios sprendžiate.
Toks geras susijaudinimas ne tik mezgant, bet ir fotografuojant.

Rellana Regenbogen mezgimo siūlai

Nesakiau, kad bus kojinės iki kelių? Lauke juk žiema. O siūlo yra sočiai, ir spalvas norisi visas pamatyti. Tad nusprendžiau, kad kojinės iki kelių dabar madingiausios ir atėjo metas man jas išbandyti. Mezgant kojinės blauzdinę dalį buvau perėjusi “ant medinukų” virbalų. Mamai teko skubiai paskolinti addi crazy trio. Negalėjau padovanoti, lentynose nebeliko šio numerio. Tad teko pačiai suktis kažkaip iš to, ką turiu savo sukauptame įrankių krepšyje.

Ir pabaigtuvės atėjo. Bemezgant įmezgiau siūlą gumutę, kad tampresnis būtų kojinės kraštelis ir nesmūktų. Gumutė pasiteisino. Dydis geras. Tad kojinės gavosi ir smagios, ir patogios. Pagaliau išbandyta. Savininkė planuoja nešiot po drabužiais, bet gal išderinsime ir kokį derinį prie sijono.