Vąšeliu nerti tapukai (Pirmoji pirmosios ambasadorės istorija)

Štai vienas mūsų 2018 m. ambasadorės, karštos mezgimo mylėtojos darbelis. Niekas nesiginčys, kad tai mielas ir elegantiškas nėrinukas, kuris ne tik tinkamas akiai paganyti, bet ir labai praktiškas kasdienybėje.

Kol nėrė šį įspūdingą apavą, Rita turėjo išgyventi nemenką iššūkį. Šiuos konversiukus pas ją užsakė jos draugė kitai savo draugei. O draugė tai ne paprasta, bet tikra konvesiukų fanė ir ekspertė, tiesiog dievinanti šią kojų apavimo inovaciją. Pasirodo ta draugės draugė konversiukų jau turi bent dešimt. Tad sutiksite nunerti vienuoliktus į kolekciją yra ojojoi koks iššūkis.

Na ir kas, iššūkiai iššūkiais, o nėrimas nėrimu. Tad nėrimas pavyksta, kur gi nepavyks, kai profesionalai darbuojasi.

Daugiau Ritos darbelių galite apžiūrėti „Niuniu mezginiai“ Facebooke: https://www.facebook.com/Niuniu-mezginiai-1289750761130565/

 

Tapukams nerti rekomenduojama Rico baby-cotton soft http://nuogosavys.lt/produktas/rico-baby-cotton-soft-dk-medvilne-akrilas/. Nors siūlas vadinamas soft, jis „soft“- minkštas bus mezgamas virbalais. O vąšeliu sunėrus, išeis patys tikriausi batukai, laikantys formą ir maloniai jaukūs kojai.