Vąšeliu nerti tapukai (Antroji pirmosios ambasadorės istorija)

Apžiūrėkime dar vieną mūsų 2018 m. ambasadorės Ritos, karštos mezgimo mylėtojos darbelį. Šį kartą vėl tapukai, bet visiškai kitokie tapukai. Ryškiaspaviai, galėtų būti neriami net iš vilnonių siūlų.

 

Pasirodo šis darbelis buvo nertas, kaip priedas prie dovanos merginai, kuri tiesiog labai mėgsta šiltas kojines. Kaip tai būdinga tikroms mezgėjoms: vienos dovanos ne gana, reikia būtinai priedo ir ne bet kokio, bet šilto, paruošto iš visos širdies. Juk kol neriama, nuolat galvojama apie tą žmogų, jis prisimenamas, jam linkime visko, kas geriausia.

Bet kodėl tapukas? Kodėl ne kojinės? Pasirodo, kaip ir kiekviena mezgėja, žino, ką mėgsta labiau, o ko nemėgsta visai. Tai mūsų Rita (Ambasadorė 2018 m.) ne per labiausiai mėgsta megzti kojines. Bet matyt pasikuklino. Kojinės juk tokia klasika. O klasika dažnai būna nuobodu, nes daug kartų išbandyta, dar daugiau kartų matyta. Tad tikrai reikia prisipažinti: tapukai yra daug įdomesnis variantas, o dar ta aliuziją į sportbačius. Žavu.

 

Daugiau Ritos darbelių galite apžiūrėti „Niuniu mezginiai“ Facebooke: https://www.facebook.com/Niuniu-mezginiai-1289750761130565/

Šiuosius rekomenduotume nerti iš Katia Basic merino (subtilios pusvilnės dėl apavo tvirtumo ir ilgaamžiškumo) http://nuogosavys.lt/produktas/katia-basic-merino/. Šitaip suderinsime du mūsų pageidavimus: nesusidėvės “nuo žiūrėjimo” ir bus jaukiai šilti. O kur dar spalvų įvairovė. Galima pasirinkti vyrišką ar moterišką paletes vienas kito negluminant skaisčiai rausvomis ar violetinėmis spalvomis, jei tokių nemėgstate.