Kepurė moderniai močiutei (CaMaRose Lamauld mezgimo siūlai)

Kol kepurių sezonas nesibaigė, nusprendžiau pasipraktikuoti ir išbandyti siūlus. O ir vienas interneto platybėse matytas raštas ramybės vis nedavė, labai kirbėjo jį išbandyti. Raštas pasirodė nesudėtingas, net gi paprastas, o efektas labai netikėtas. Ir kaip tyčia raštas idealiai tiktų nusižiūrėtiems CaMaRose Lamauld siūlams ir papuoštų kepurę.

Kaip visada, vieną bėdą reikėjo visgi išspręsti – rasti kam trūks plyš reikia kepurės. Juk nemegsi spintai. Ir sutapk tu man taip, kad močiūtė pasiguodė, jog jos metai jau įpareigoja pradėti nešioti kepurę. Tik negali apsispręsti kur tos kepurės ieškoti. Čia ir pasisiūliau. AŠ NUMEGSIU.

Tai gi, reikalingumo klausimą išsprendus, reikėjo išspręsti spalvos klausimą. Raudonos ar fuksijų spalvos nemegsi gi. Žmogus su patirtimi gali ir nesuprasti „spalvos grožio“. Ilgai be svarstant, teko pasirinkti laiko patikrintą variantą: pilki atspalviai.

Eksperimentas su Rico Fur mezgimo siūlu

Turbūt nereikia sakyti, kad mezgimui pasirinkau virbalus su trumpu valu ir mezgiau ratu. Kam gi vargti su siūlėm. Pradėjau nuo kraštelio kailį imituojančiu Rico FUR siūlu http://nuogosavys.lt/p…/rico-fashion-fur-akrilanas-nailonas/. Kailis čia tiko idealiai: ir šilta, ir labai madinga. Dirbtinas kailis yra šios žiemos podiumų karalius.  Visą kepurę toliau mezgiau CaMaRose Lamauld siūlu http://nuogosavys.lt/produ…/camarose-lama-uld-12-lama-vilna/. Šis siūlas kažkas neįtikėtino. Lama pasirodo yra ir lengvesnė, ir šiltesnė nei avies vilnos pluoštas. Be to turi tokį subtilų ilgą plauką, kuris elegantiškai papuošia mezginį.

Na ir pabaigai, kepurei prisiuvau Rico dirbtinio kailio bumbulą: http://nuogosavys.lt/produktas/rico-fake-fur-pompon/. Bumbulas stropiai gamintojo supakuotas, kad neišsigulėtų ir būtų simetriškai pūkuotas.

Bumbulo spalva švelniai atkartojo kepurės pagrindą, taip užtvirtindamas spalvinio sprendimo vientisumą. Galima įvertinti.

Liko sunkioji dalis: pateikti kepurę močiutei taip, kad ji negalėtų jos atsisakyti, o tik iškart pamilti. Visgi kepurėje tiek netikėtumų: kailio imitacijos kraštas, bumbulas. Močiutei pirmą dieną reikėjo drąsos TOKIAI “inovacijai”. Bet įveikus šį mados akibrokštą, atrodo pamilo, nes nešioja ir „dėkavoja“.

O jaunimui nėra prie ko nė pratintis, viskas pažįstama.

Tiesa, pamiršau parašyti kiekių: sunaudojau 1 vnt 50g/150 m Lamauld ir 1/3 kamuoliuko Fur.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *