Šalčių belaukiant – CaMaRose vilnos siūlais megztas megztukas

Camarose ekologiška vilna

Pernai mezgiau megztuką. Net po metų vartant nuotraukas atrodo viskas šviežia ir šiuolaikiška. Nors tai pati natūraliausia vilna, visgi siūlas mezginyje labai dailiai krenta. O ir fotosesijoms pasiduoda.

Megztukas iš pačios natūraliausios vilnos neištariamu pavadinimu, žinoma, skirtas žiemai, bet kad jau mezgiau jį vasarą, tai fotosesija buvo vasarinė. Saulėje siūlo spalva atrodo iš tiesų tokia miela, o gal net spalva saulėje atsiskleidžia dailiau.

Atkreipkite dėmesį, koks faktūrinis mezginys. Geriausiai tai matosi pusfabrikačio nuotraukose. Nustebsite, kaip jis pasikeis išskalbtas – akys suvienodėja, o mezgtukas tampa puošniai elegantiškas.

Mezgėsi lėtai (nes šalia vis prasukdavau kitų mezginių eilučių), bet ilgėjo mezginys užtikrintai. Pradžia – visada jautriausia. Jaudiniesi, kad „pataikytum dydį”, jaudiniesi, ar pasirinkti siūlai tinka modeliui. Tad visada geriau pamatuoti dažniau.

Išsiduosiu. Visada maniau, kad kaimiška vilnos struktūra skirta kaimiškiems megztukams. Na o šieji kamuoliuke ir neatrodo, kaip prabangi mohera ar šilkas. Bet pažiūrėkime drauge į nuotraukas: ar gi šis nuotraukoje megztukas kaimiškas? Net labai miestietiškas. Tiktų ir oficialesnei progai. O jei dar koks nors puošnesnis aksesuaras?

Tikrai nuoširdžiai džiaugiausi megzdama, liko džiaugsmo ir numezgus.

Padariau kelias nuotraukas ir instagramiškai. Kai kurios skirtos išskirtinai mezgėjoms. Aš tas nuotraukas vadinu mezginio išklotinė. Jos skirtos toms akylioms mezgėjoms, kurios iš vaizdo atkuria tikrąjį mezgimo akių ir eilių skaičių. Tad išklotinė visada praverčia, kad galėtume nužiūrėti modelio techniką: kur kokios akys pridėtos ar atimtos.

Nepatikėsite, bet šiam megztukui sunaudojau tik 6 vnt. siūliukų ir tai kainuoja tik 21 euras (jei be nuolaidos pirktumėte). Turbūt niekas nesiginčys, kad tai yra nebrangu. Ilgiuosi jo mezgimo.