Megzta mova iš Borgo de Pazzi Clara siūlų

Borgo de Pazzi Clara siūlai tokio storumo, kad pirmo atsakymo į klausimą ką iš jų megzti ilgai nereikia ieškoti: šaliką, kepurę arba movą. Bet nebūkime tokie stereotipiški – aišku iš šių siūlų puikiai žiūrisi ir vidutinio storumo megztukai. O dar jeigu megztume ripsu, tai turėtume patį madingiausia purų megztuką.

Šį kartą įrašas apie movą. Naujas mezgimo sezonas prasidėjo, reikia ir naujos movos. Na turiu prisipažinti, ne todėl reikia, kad pernykštė susinešiojo. Ne, nesusinešiojo ir nepasimetė. Kybo pakabinta ant pakabos drauge su striuke savo vietoje. Bet naujas sezonas juk gali būti kažkaip pažymėtas. Tad ir žymiu nauja mova. Mezgu vyrišką movą. Dėl spalvos šį kartą ilgai nevargau. Spintoje kabo rusvas paltas, tad ir mova bus rusva.

Siūlai Borgo de Pazzi Clara

Nesistebėkite, kad pasirinktame siūle net 35 % medvilnės.

Likę 65 procentai juk vilna. Tad dėl šilumos efekto tikrai nepergyvenu. Borgo de Pazzi siūlai tuo ir skiriasi, kad savo purumu jie sukuria tiek reikiamos šilumos, kiek mums ir norisi.

Keli pagiriamieji žodeliai siūlui: kiekviena spalvota gija pamarginta baltomis smulkiomis dėmelėmis. Tos dėmelės atsiranda dėl siūlo struktūros: siūlo pagrindinė gija yra šviesi medvilnė, apvyta puria vilnele. Ta medvilnės gija visose spalvose yra „balzgana“, o va vilnelė nuspalvota sodriai.

Megzta vyriška mova

Dabar apie modelį: megzti ratu ar išilgai? Kaip kiekviena iš mūsų, esame visos patyrusios, kad siuvimas yra ta procedūra, dėl kurios kai kurie mezginiai taip ir nepabaigiami, tad kad taip nenutiktų, movą nusprendžiau megzti be siūlų, vadinasi ratu. Raštas? Va čia šiek tiek pavargau, kol aplankė nušvitimas. Norėčiau rašto, bet kam tokį puikų siūlą suspausti į rašto vingį. Vadinasi be rašto? Kaip nuobodu megzti. O gal ripsu? Su viena pyne? Taip ir nusprendžiau – be rašto, ripsu, kad pasimatytų visas siūlo pliušo efektas. Ir neapsirikau. Raštas tikrai padėjo atsiskleisti siūlui. Susimezgė 4 kamuoliukai. Pats tas skaičius, kad mova būtų aukšta. Jei vertintume movos ekonomiškumą, ji tekainavo 11.56 e. Ne daug, kaip už tokią kokybę.