Persukta dviguba megzta kepurė

Nežinau ar man kepurės reikėjo, ar užbūrė modelis su skyle plaukų uodegai, ar vis dar buvo neišbandyti siūlai, kad vieną šeštadienio rytą ėmiau desperatiškai megzti kepurę. Patikslinsiu, kepurių nenešioju, nemėgstu, o ir nebūna gražių modelių. Štai su tokiu išankstiniu nusiteikimu kaip maniakė pradėjau šią kepurę.

Ir ką! Išgyvenau smagų mezgimo laiką, o po to dar smagesnį fotografavimo laiką. Ir viso to kulminacija – kepurę kaip būtina atributą pasiėmiau į kelionę po Islandiją. Kaip tik pirmosios dienos orai nebuvo labai džiugūs: vėjas, lietus. Kepurė labai pravertė. Tiesa, po to šia kepure pasidalinau su dukrele, nes jos kepurė drauge su ja pačia įslydo į šaltą upelį. Abi išsimaudė. Buvo išgasčio: batai pilni vandens, kelnės šlapios, striukė ir ta šlapia, o kelionės diena tik prasidėjusi. Nesijaudinkite, visą jos garderobą išdžiovinome per pusdienį. O ją aprengėme kuo turėjome.

Na gerai, grįžtame prie kepurės mezgimo.

Mezgiau dvigubą mezginį ratu. Vieną kepurės dalį mezgiau CaMaRose siūlais (70% vilna ir 30% medvilnė) kitą Katia Rainbow darling (50% merinas, 50% poliamidas). Prieš susiuvant kepurę, reikia ją susukti. Štai ir viskas.