Long and light megztukas

Noriu pasigirti prieš kelias vasaras megztu megztuku dukrelei. Siūlai –  Rico Cotton light and long. Mezgiau šį megztuką, kai šie siūlai buvo tik ką išleisti. Buvo nesuprantama sudėtis, o ir nešiojimui ar lietimui buvo visiškai nesuvokiami. Gamintojai rašė, kad 50 g. kamuoliuke sutilpo 200 metrų siūlo. Bet argi gali šitaip būti. Kodėl tas siūlas toks lengvas? Bet kai pradedi liesti, žiūrinėti kaip siūlas susuktas, imi suprasti, kad dėl sudėties ir gaminimo technologijos siūlai yra išlengvinti ir padarytas pūrus siūlo variantas. 

Be to, kad siūlas stebino savo aprašymu, jis dar labai stebino savo pojūčiu liečiant – toks truputį traškus, tarsi būtų cukraus vata. Na ir galų gale spalva. Tais metais ėmė dominuoti vaivorykštiniai perėjimai. Toks tikras saldus pavasaris pereinantis į tikrą vasarą.

Megztukui sunaudota septyni siūlų kamuoliukai. O ilgiui netaupiau. Norėjosi ilgo megztuko. O labiausiai visgi norėjosi kažkaip įtaikyti į būsimą madą. Nes gi jei nepataikysiu, pati turėsiu nešioti…. O galiu ir neįtilpti. Tad dabar jau kai tai istorija, galiu pasidžiaugti, kad madą atitaikiau, nešiojo ne tik vasarą, bet ir žiemą. Nors gi žiemai jis juk netinkamas ir ne tik dėl spalvos. Maniau, kad ir dėl šilumos. Bet nieko tokio – sakė, kad šilumos su juo sočiai. Na sočiai, tai sočiai. Auklėjimo skandalų dėl to nekėliau. Tyliai džiaugiausi.