Šalikas su burbuliukais (Borgo de Pazzi BIBI)

Periodiškai kas porą mėnesių, mane patraukia Borgo de Pazzi BIBI siūlai. Jų faktūra ir spalvos užburiančios.

Tad atėjus ne pačiam smagiausiam tamsių vakarų metui ėmiausi nebandytos BIBI siūlų spalvos. Vėl bus šalikas. Šį kartą megsiu šaliką dovanų. O gal net kalėdinių švenčių proga padovanosiu. Labai tikiuosi neišbrokys, nes žmogus, kuriam šalikas bus skirtas yra jaunas, meniškas, o kas ten žino ką jaunimas iš tiesų mėgsta. Nors kita vertus, jaunimas gi turėtų suprasti inovacijas, kad ir mezgime. Tikiuosi pamėgs tokį burbuliukų lietų.

Kadangi laikiausi rekomendacijų (1 gija, 12 numerio virbalas) numezgiau per savaitgalį. Tiek to ir mezgimo. Vienas malonumas. Iš šio siūlo pasirodė geriausia šaliko forma – trikampis, kai kraštai siauresni, o ties viduriu gauname trikampį. Tokios formos šalikas suteikia daugiau nešiojimo variacijų.

Jūsų pasigėrėjimui ne tik visos įmanomos nešiojimo variacijos, bet ir išklotinė.

Vis negaliu atsidžiaugti dizainerių idėja – mezgimo sudėtingumas nulinis, o efektas šimtinis.

Su dovanom visada yra šiek tiek keblumų. Svarbiausia nepražiopsoti pačio dovanojimo momento. Tai yra, neužmiršti kada riekia padovanoti paruoštą dovaną. O su megzta dovana dar reikia ir nepavėluoti pradėti ruoštis.: pirkti siūlus, megzti, pakuoti. Kalėdų periodui pradėti ruoštis lapkričio mėnesio bent jau gale – būtų pats tas momentas. Pačios žinote, kiek užtrunka mezgimas. Šį kartą aš spėjau.

O kaip jums sekasi, ar jau turite idėjų dovanoms?